Okna dachowe

Okna dachowe

Planując remont dachu, warto pamiętać o oknach dachowych. Odpowiadają one za dostęp do światła, umożliwiają wentylację pomieszczenia, dzięki czemu pobyt na poddaszu należy do przyjemnych i komfortowych doświadczeń. W naszej ofercie znajdą Państwo różne modele okien dachowych, dopasowanych do różnych rodzajów pomieszczeń znajdujących się na ostatnim piętrze. Wybór odpowiedniego produktu sprawi, że przenikanie światła będzie stało na wyższym poziomie, przez co pokój będzie doskonale doświetlony.

Oferowane okna dachowe wyróżniają się również doskonałymi parametrami technicznymi – zarówno izolacyjność cieplna, jak i izolacyjność akustyczna jest na doskonałym poziomie, co przekłada się na komfortowe mieszkanie. Wybierając okna dachowe, warto zwrócić uwagę na wartości dwóch współczynników – U oraz Rw. Ten pierwszy dotyczy przenikania ciepła – im mniejszy, tym więcej korzyści dla Klienta. W drugim przypadku mamy do czynienia z tłumieniem hałasów dobiegających z zewnątrz. Tutaj jest nieco inaczej – im wyższy stopień, tym mniej zgiełku atakuje uszy mieszkańców.

Okna dachowe od czołowych producentów

Funkcjonalność jest bardzo ważna, lecz okna dachowe muszę wyróżniać się także pod względem estetycznym. Współpracujemy z renomowanymi producentami, którzy tworzą swoje wyroby w interesującym stylu. Wszystkie produkty są także łatwe w obsłudze. Systemy okienne charakteryzują się dużą niezawodnością. O ich zaletach warto przekonać się osobiście! Dlatego zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Doradcy Dach Styl z przyjemnością podpowiedzą, jak dobrze wybrać okna dachowe.