Wykonywanie pokryć dachowych

Wykonywanie pokryć dachowych

Naszą specjalnością jest wykonywanie pokryć dachowych. Realizujemy zarówno przebudowy czy remonty, jak i kompleksowe budowy dachów. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych dekarzy, którzy mają wysokie kompetencje w zakresie proponowanych usług z zakresu wykonywania pokryć dachowych. Naszą działalność wyróżnia nie tylko profesjonalizm, lecz także najwyższa jakość świadczonych usług. Wieloletnia praktyka zawodowa sprawia, że jesteśmy prawdziwymi ekspertami w zakresie wykonywania pokryć dachowych.

Montaż pokryć dachowych – ile kosztuje?

Najważniejszym czynnikiem decydującym o cenie montażu pokryć dachowych jest rodzaj konstrukcji dachu. Wykonywanie pokryć dachowych jest najtańsze wtedy, gdy mamy do czynienia z dachem dwuspadowym. Im więcej spadów czy nietypowych rozwiązań konstrukcyjnych, tym wartość usługi rośnie. Nasi specjaliści fachową ocenią, jakie produkty będą najlepsze, aby zredukować ewentualne straty materiałowe. W trakcie wykonywania pokryć dachowych pamiętamy, że im mniej obróbek dekarskich, tym proces jest szybszy, tańszy i przede wszystkim wydajniejszy.

Wymiana pokrycia dachowego – na co zwrócić uwagę?

Specjalizujemy się także w wymianie pokrycia dachowego. Podpowiadamy, jak typ pokrycia najlepiej wybrać. Prowadząc sprzedaż materiałów budowlanych, współpracujemy z renomowanymi producentami – liderami na rynku. Zajmując się wykonywaniem pokryć dachowych, kładziemy nacisk, by wykorzystać innowacyjne techniki, które ograniczą ucieczkę ciepła poza obiekt budowlany. W trakcie wymiany pokrycia dachowego zwracamy uwagę na funkcjonalność użytych materiałów, aby jak najlepiej odpowiadały potrzebom naszych Klientów.