Obsługa dekarska

Obsługa dekarska

Naszym Klientom oferujemy pełną obsługę dekarską. Zajmujemy się pracami renowacyjnymi, wykończeniowymi oraz modernizacyjnymi. Jesteśmy elastyczni i wciąż rozwijamy asortyment naszych usług. Stawiamy na nowoczesne, sprawdzone i niezawodne rozwiązania, które cieszą się uznaniem nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy do podjęcia współpracy z naszą firmą – jesteśmy pewni, że jakość obsługi dekarskiej sprosta Państwa oczekiwaniom. Jednocześnie prowadzimy sprzedaż materiałów budowlanych, dlatego mamy pewność, że wykorzystywane produkty pochodzą z zaufanych i sprawdzonych źródeł.

Co wchodzi w zakres obsługi dekarskiej?

W zakres proponowanej obsługi dekarskiej wchodzą następujące usługi:

  • wykonywanie pokryć dachowych,
  • wykończenia poddaszy wraz z dociepleniem pianą poliuretanową lub wełną mineralną,
  • termomodernizacje ścian zewnętrznych płytami styropianowymi,
  • kompleksowe rozbudowy oraz nadbudowy budynków.

Wszystkie czynności związane z obsługą dekarską są wykonywane przez doświadczonych specjalistów. Wykorzystujemy wyłącznie najlepsze produkty i innowacyjne technologie dostępne na rynku. Gwarantujemy, że nasze usługi znacznie podwyższą komfort płynący z użytkowania ocieplonego domu czy innych budynków.

Termomodernizacje i ocieplanie

Obsługa dekarska zapewnia odpowiednie warunki termiczne. Prawidłowe docieplenie poddaszy pianą poliuretanową czy wełną mineralną sprawia, że nie dochodzi do ubytków ciepła. W związku z tym termomodernizacja to świetny sposób na podwyższenie energooszczędności budynku. Obsługa dekarska ma znaczący wpływ na zwiększenie efektywnej termoregulacji obiektu mieszkalnego. Stosujemy sprawdzone i niezawodne rozwiązanie, które przyczynią się do obniżenia kosztów energetycznych.